Video (6.x-5.3) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Attach
km: ភ្ជាប់

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: File system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។
