Video (6.x-5.3) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Back
nn: Attende

en: Notes
nn: Notat

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Attach
nn: Legg ved

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: File system
nn: Filsystem
