Video (6.x-5.3) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Attach
sq: Bashkangjit

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: File system
sq: File i sistemit
