Video (6.x-5.3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Help text
sr: Помоћ

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Your email address
sr: Е-мејл адреса

en: File system
sr: Фајл систем
