Video (6.x-5.3) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Back
th: กลับ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: General
th: ทั่วไป

en: Video
th: วีดีโอ

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: File system
th: ระบบไฟล์
