Video (6.x-5.1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Back
az: Geri

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: General
az: Əsas

en: Cron settings
az: Cron quraşdırmaları

en: Your email address
az: Sizin e-poçt ünvanınız

en: File system
az: Fayl sistemi

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: File extension
az: Fayl uzantısı
