Video (6.x-5.0-beta2) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Example:
bo: དཔེ་བརྗོད།

en: File system
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག

en: The file could not be uploaded.
bo: ཡིག་ཆ་དེ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་མི་ཐུབ།
