Video (6.x-5.1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Back
cs: Zpět

en: Notes
cs: Poznámky

en: Configure
cs: Nastavení

en: General
cs: Obecné

en: Attach
cs: Připojit

en: Audio sample rate
cs: Vzorkovací kmitočet audio souboru

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Information
cs: Informace

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
cs: Cílový adresář %directory určený k nahrávání do pole %field (typ obsahu %type) nemohl být vytvořen nebo není přístupný. Nahrávaný soubor proto nebylo možné uložit a nahrávání bylo zrušeno.

en: Example:
cs: Příklad:

en: Your email address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: File system
cs: Systém souborů

en: The file could not be uploaded.
cs: Soubor nelze nahrát.

en: File extension
cs: Přípona souboru

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
cs: Výchozí obrázek nemohl být nahrán. Umístění %destination neexistuje nebo do něj server nemůže zapisovat.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
cs: Objevila se neodstranitelná chyba. Tento formulář nebyl dostupný v mezipaměti serveru. Zkuste znovu načíst stránku a uložit.

en: Appears in: @types
cs: Objevuje se v: @types
