Video (6.x-5.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: General
gu: સામાન્ય

en: Attach
gu: જોડો

en: File extension
gu: ફાઇલ એક્સ્ટેંશન
