Video Filter (6.x-2.8-beta1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Input filters
da: Input-filtre

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Align
da: Justér

en: Instructions
da: Vejledning

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Video Filter
da: Videofilter

en: Video filter
da: Videofilter

en: Default width setting
da: Standardbredde

en: Default height setting
da: Standardhøjde

en: Default autoplay setting
da: Standard autoplay-indstilling
