Video Filter (6.x-2.8) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Align
gl: Aliñar

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Autoplay
gl: Reproducción automática
