Video Filter (6.x-2.8) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Left
hy: Ձախ
