Video Filter (6.x-2.8) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Align
fa: تراز

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
