Video Filter (6.x-2.8) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Align
ta: சீரமை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
