Video Filter (6.x-3.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Video URL
hi: वीडियो यूआरएल
