Video Filter (6.x-3.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
