Video Filter (6.x-3.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Align
ps: پرليكول

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
