Video Filter (6.x-3.1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Align
hu: Igazítás

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Video Filter
hu: Videó szűrő

en: Video filter
hu: Videó szűrő

en: Default width setting
hu: Alapértelmezés szerinti szélesség beállítása

en: Default height setting
hu: Alapértelmezés szerinti magasság beállítása

en: Default autoplay setting
hu: Alapértelmezés szerinti automatikus lejátszás beállítása

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Google Video
hu: Google videó

en: Flickr Slideshows
hu: Flickr diavetítések

en: Flickr Video
hu: Flickr videó

en: Game Videos
hu: Game videók

en: Substitutes [video:URL] with embedded HTML.
hu: Beágyazott HTML kódra cseréli a [video:URL] jelölőket.

en: You may insert videos with [video:URL]
hu: [video:URL] segítségével videókat lehet beilleszteni.

en: Not all video formats support this setting.
hu: Nem minden videóformátum támogatja ezt a beállítást.

en: Filter to include videos from Youtube, Google video etc
hu: Szűrő a YouTube, Google, stb. videók beágyazásához

en: Related videos setting
hu: Kapcsolódó videók beállítása

en: Show "related videos"? Not all video formats support this setting.
hu: Mutassa a „kapcsolódó videókat”? Nem minden videó formátum támogatja ezt a beállítást.

en: Picasa Slideshows
hu: Picasa diavetítések

en: You must use the URL of the RSS feed for the Picasa album:
hu: A Picasa album RSS csatornájának webcímét kell használni:

en: View the album in Picasa (you should see thumbnails, not a slideshow).
hu: Az album megtekintése a Picasa-ban (bélyegképek fognak megjelenni, nem diavetítés).

en: Find the "RSS" link and click it.
hu: Az „RSS” hivatkozást meg kell keresni, és rákattintani.

en: Insert a 3rd party video from one of the following providers.
hu: Beszúrja az alábbi szolgáltatók videóit.

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Videofilter
hu: Videószűrő

en: Use HTML5
hu: HTML5 használata

en: Insert Video
hu: Videó beszúrása
