Video Filter (6.x-3.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
