Video Filter (6.x-3.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Insert
vi: Chèn

en: Input filters
vi: Các bộ lọc nhập liệu

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Autoplay
vi: Tự động phát
