Video Filter (6.x-3.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Dashboard
lt: Darbastalis
