Video Filter (6.x-3.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Central

en: Insert
pt: Inserir

en: Input filters
pt: Filtros de entrada

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Align
pt: Alinhamento

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Dashboard
pt: Painel

en: Video URL
pt: URL do vídeo
