Video Upload (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: File
ca: Fitxer

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Default
ca: Per defecte

en: Unknown
ca: Desconegut

en: n/a
ca: n/d

en: Good
ca: Bona

en: Not found
ca: No trobat

en: Delete all
ca: Suprimeix-ho tot

en: Video Upload
ca: Pujada de vídeo

en: Tokens
ca: Comodins

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post.
ca: Els canvis fets als fitxers adjunts no són permanents fins que es desa el missatge.

en: Video
ca: Vídeo

en: Failed
ca: Fallat
