Video Upload (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: File
eu: Fitxategi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Node
eu: Nodoa

en: Good
eu: Ona

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: OK
eu: Ados

en: Delete all
eu: Ezabatu guztia

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post.
eu: Eginiko aldaketak ez dira behin-betikoak izango bidalketa hau gorde ezean.

en: Bad
eu: Gaizki
