Video Upload (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: File
hy: Ֆայլ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Node
hy: Նոդ

en: Good
hy: Լավ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը
