Video Upload (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Default
id: Bawaan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: n/a
id: t/t

en: Good
id: Baik

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Delete all
id: Hapus semua

en: Tokens
id: Token

en: Failed
id: Gagal
