Video Upload (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: File
jv: Berkas

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Default
jv: Gawan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Good
jv: Apik

en: Not found
jv: Ora ketemu
