Video Upload (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: n/a
ku: نییە

en: Node
ku: گرێ

en: Good
ku: باشە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: OK
ku: باشە

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌
