Video Upload (6.x-1.2) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Submit
no: Send

en: Cancel
no: Avbryt

en: File
no: Fil

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Default
no: Standard

en: Unknown
no: Ukjent

en: n/a
no: &mdash;

en: Good
no: Bra

en: Not found
no: Ikke funnet

en: Delete all
no: Slett alle

en: Id
no: ID

en: Tokens
no: Plassholdere

en: Failed
no: Ikke bestått
