Video Upload (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Node
ne: नोड

en: Good
ne: राम्रो

en: OK
ne: ठिक छ

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस
