Video Upload (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: File
nl: Bestand

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Default
nl: Standaard

en: Unknown
nl: Onbekend

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Good
nl: Goed

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Id
nl: ID

en: Display Options
nl: Weergave-opties

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post.
nl: Aangebrachte wijzigingen aan de bijlagen worden pas bewaard wanneer u dit bericht opslaat.

en: Failed
nl: Mislukt

en: YouTube API Settings
nl: YouTube API-instellingen

en: Show related videos
nl: Gerelateerde video's weergeven

en: Thumbnail image
nl: Miniatuurafbeelding

en: Bad
nl: Fout
