Video Upload (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: File
pl: Plik

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Default
pl: Domyślny

en: Unknown
pl: Nieznany

en: n/a
pl: n.d.

en: Node
pl: Węzeł

en: Good
pl: Dobre

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Video
pl: Wideo

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Show related videos
pl: Pokaż powiązane filmy
