Video Upload (6.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: File
ps: دوتنه

en: Default
ps: تلواله

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: OK
ps: سمه ده
