Video Upload (6.x-1.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Video
se: Filbma
