Video Upload (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: File
sk: Súbor

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Default
sk: Predvolené

en: Unknown
sk: Neznámy

en: n/a
sk: nie je

en: Node
sk: Uzol

en: Good
sk: Dobré

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post.
sk: Zmeny vykonané na prílohách nie sú uskutočnené dokiaľ neuložíte tento príspevok.

en: Failed
sk: Neúspešné
