Video Upload (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Default
sr: Подразумевано

en: n/a
sr: нема

en: Good
sr: Добро
