Video Upload (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: File
tr: Dosya

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Default
tr: Varsayılan

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Node
tr: Düğüm

en: Good
tr: İyi

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: OK
tr: Tamam

en: Delete all
tr: Hepsini sil

en: Tokens
tr: tokens

en: Display Options
tr: Gösterim Seçenekleri

en: Failed
tr: Hata oluştu
