Video Upload (6.x-1.3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: File
ast: Ficheru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: n/a
ast: n/d

en: Node
ast: Noyu

en: Good
ast: Bonu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Delete all
ast: Desanicialo too

en: Failed
ast: Falló
