Video Upload (6.x-1.3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: File
bg: Файл

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Default
bg: По подразбиране

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Node
bg: Материал

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Delete all
bg: Изтрий всички

en: Id
bg: Номер
