Video Upload (6.x-1.3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: CCK
gu: સીસીકે

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Node
gu: નોડ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Delete all
gu: બધું કાઢી નાખો

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
