Video Upload (6.x-1.3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: File
is: Skrá

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Unknown
is: Óþekkt

en: n/a
is: á ekki við

en: Node
is: Nóða

en: Good
is: Gott

en: Not found
is: Fannst ekki

en: OK
is: Í lagi

en: Delete all
is: Eyða öllu
