Video Upload (6.x-1.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: File
ka: ფაილი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Good
ka: კარგი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა
