Video Upload (6.x-1.3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: CCK
my: စီစီကေ (CCK)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Id
my: အမှတ်စဉ်
