Video Upload (6.x-1.3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ
