Video Upload (6.x-1.4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Default
it: Predefinito

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: n/a
it: n/d

en: Node
it: Nodo

en: Good
it: Buono

en: Not found
it: Non trovato

en: Delete all
it: Elimina tutto

en: Tokens
it: Token

en: Failed
it: Non riuscito
