Video Upload (6.x-1.4) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: CCK
kn: ಸಿಸಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: File
kn: ಕಡತ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Unknown
kn: ಅಜ್ಞಾತ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Good
kn: ಉತ್ತಮ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೊ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Not Found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Unknown Error
kn: ಅಜ್ಞಾತ ದೋಷ
