Video Upload (6.x-1.4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: File
nn: Fil

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Default
nn: Standard

en: Good
nn: God

en: Delete all
nn: Slett alt

en: <br />Allowed file types: <strong>@types</strong>
nn: <br />Tillatne filtypar: <strong>@types</strong>
