Video Upload (6.x-1.4) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: File
oc: Fichièr

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Default
oc: Per defaut

en: Unknown
oc: Desconegut

en: n/a
oc: n/d

en: Node
oc: Nosèl

en: Good
oc: Plan

en: Not found
oc: Pas trobat

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Delete all
oc: Suprimir tot

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Default keywords
oc: Mots claus per defaut
