Video Upload (6.x-1.4) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: CCK
or: ସିସିକେ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ
