Video Upload (6.x-1.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Node
sq: Nyjë

en: Delete all
sq: Eleminoi të gjithë
